jesteś w: Strona głowna / BILETY

BILETY

Trwa sprzedaż karnetów i biletów na mecze pierwszego zespołu MKS-u Będzin w sezonie 2016/2017. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem systemu internetowego Ticketik. Cały czas trwa również sprzedaż karnetów na sezon 2016/2017. Szczegółowe informacje na temat zakupu znajdują się poniżej.

bez-tytulu

KARNETY:

Sprzedażą karnetów, rozpoczętą 12 września, w pierwszej kolejności zostały objęte sektory numer: II (dawny sektor VIP) oraz V. Ich posiadacze będą upoważnieni do wstępu na wszystkie spotkania naszego zespołu w PlusLidze i Pucharze Polski, które odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Żeromskiego 9 w Sosnowcu.

Cena karnetu: 100 zł.

Karnety będą gotowe do odbioru w siedzibie klubu (Będzin, ul. Sportowa 4) na przełomie września i października, w godz. 7.00 – 15.00.

INTERNETOWA SPRZEDAŻ KARNETÓW – KLIKNIJ TUTAJ

INTERNETOWA SPRZEDAŻ BILETÓW – KLIKNIJ TUTAJ

BILETY:

Internetowa sprzedaż biletów na mecze MKS-u Będzin, rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Żeromskiego 9 w Sosnowcu, rozpoczęła się 28 września. Wejściówki będzie można również kupić w dniu meczu w kasie sosnowieckiej hali.

Ceny biletów:

– Bilet normalny – 10 zł
– Bilet ulgowy – 5 zł (przysługuje dzieciom, uczniom oraz studentom do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji).

Wstęp dla dzieci do 3 lat będzie bezpłatny.