ANBUD buduje młodzież!

Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD pozostaje sponsorem tytularnym grup młodzieżowych będzińskiego klubu! Nasi wychowankowie w dalszym ciągu będą występować pod nazwą ANBUD MKS Będzin. 

 


ANBUD jest Firmą funkcjonującą w branży budowlanej, realizującą, jako generalny wykonawca, inwestycje w zakresie budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego. Siedziba naszego Sponsora znajduje się w Będzinie-Grodźcu, przy ul. Słowackiego 39.


– Już kolejny raz podpisaliśmy umowę z MKS Będzin S.A. i tym samym na kolejne dwa sezony objęliśmy swoim patronatem siatkarską młodzież w Będzinie. Zdecydowaliśmy się na to, ponieważ, co już wielokrotnie podkreślaliśmy, jesteśmy przedsiębiorstwem społecznie odpowiedzialnym. Oznacza to, że zdajemy sobie sprawę z faktu, iż rozwój naszej firmy pozwala nam przyczynić się do rozwoju społeczności lokalnej. Podejmujemy szereg działań, które do tego prowadzą, a współpraca z będzińskim Klubem siatkarskim jest dla nas jednym z najważniejszych. Ponieważ mieszkamy w Będzinie i tutaj prowadzimy swoją firmę, nasza rodzina z siatkówką związana jest, można powiedzieć już od kilku pokoleń, a rozwój dzieci i młodzieży zawsze był dla nas bardzo ważny, od sezonu 2016/2017 jesteśmy sponsorem tytularnym grup młodzieżowych będzińskiego klubu. Minione dwa sezony wiele nas nauczyły i pozwoliły wyciągnąć wnioski, tak aby współpraca w kolejnych była owocniejsza i przynosiła wymierne korzyści przede wszystkim młodym zawodnikom. Wspólnie z Klubem będziemy tworzyć miejsce, które, mamy nadzieję, z czasem stanie się najważniejszym punktem na mapie młodzieżowej siatkówki w naszym regionie, a może nawet w całej Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że będzińska młodzież grająca w siatkówkę nadal będzie występować pod nazwą ANBUD MKS Będzin – mówiła Sabina Obwiosło-Budzyń, Właściciel PB ANBUD.


 

Dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej poziom szkolenia naszych grup młodzieżowych od wielu lat stoi na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają regularne sukcesy osiągane na szczeblu wojewódzkim (w sezonie 2017/2018 m.in. brązowy medal mistrzostw Śląska młodzików, wicemistrzostwo Śląska kadetów w siatkówce plażowej) i ogólnopolskim (5. miejsce w turnieju Kinder+Sport w kategorii czwórek, awans kadetów do turnieju finałowego mistrzostw Polski na plaży).


- Jestem bardzo zadowolony, że nasza dwuletnia współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu, przyniosła obopólne efekty. Jej kontynuacja stanowi potwierdzenie wiarygodności naszego klubu w działaniach partnerskich z podmiotami wspierającymi MKS Będzin. Obecność Przedsiębiorstwa Budowlanego ANBUD w strukturach naszego klubu ma bardzo istotne znaczenie dla dalszego rozwoju wiodącej dyscypliny sportu w Będzinie i pozwoli na zapewnienie jeszcze korzystniejszych warunków szkoleniowych dla naszych wychowanków - powiedział Mariusz Korpak, Prezes Zarządu MKS Będzin S.A.