Artur Bagiński trenerem kadetów!

Już we wrześniu Artur Bagiński rozpocznie pracę z drugą drużyną naszych kadetów. - Mam nadzieję, że chłopcy poczynią duży postęp i będzie nam się dobrze współpracowało - przyznał nowy szkoleniowiec w sztabie ANBUDU MKS-u Będzin. 

 

 

Artur Bagiński występował w III-ligowych klubach z Zawiercia, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Zabrza. Teraz przyszedl czas na nowy rozdział w życiu 33-latka. - Grałem i trenowałem przez 20 lat, więc trenerka jest takim kolejnym naturalnym krokiem. Praca trenerska była moim marzeniem, które właśnie się spełnia. Dziękuję za zaufanie i wybór mojej osoby - dodał nowy opiekun kadetów młodszych. 

 

Jego kandydatura okazała się najodpowiedniejszą spośród wielu otrzymanych i z kraju, i zagranicy. - Jestem przekonany, że Artur będzie umiał rozmawiać z młodzieżą. To człowiek z zapałem, taki konkretny, ale jednocześnie spokojny i stonowany. Siatkówka to jego pasja i tę pasję będzie rozwijał w naszym klubie - podkreślił Przemysław Segieta, koordynator grup młodzieżowych MKS-u Będzin.   

 

Artura Bagińskiego serdecznie witamy w siatkarskim Będzinie i życzymy owocnej pracy z naszą młodzieżą!