Artur Ratajczak: Inne możliwości!

Okres przygotowawczy zbliża się ku końcowi. Będzinianie testują i sparują, a przed nimi jeszcze turniej towarzyski w Krośnie oraz mecz sparingowy z Cuprum Lubin. 

 


Dotychczas nasi siatkarze rozegrali dziewięć spotkań kontrolnych. W ubiegłym tygodniu dwukrotnie sparowali z Asseco Resovią Rzeszów, z którą najpierw przegrali 1:3, a następnie zremisowali 2:2. - Przygotowania przebiegają bardzo dobrze. Wszyscy są w pełni zaangażowani pracujemy ciężko i mądrze. Wiemy natomiast, jak dużo pracy jest jeszcze przed nami - ocenił Artur Ratajczak, kapitan MKS-u.


Będzinianie są dużo dalej w przygotowaniach, niż byli rok i dwa temu o tej porze. Potwierdza to przede wszystkim boisko, na którym podopieczni Jakuba Bednaruka prezentują się okazale. Nie odpuszczają żadnemu sparingpartnerowi, walczą o każdą piłkę. 


Nie chcę porównywać przygotowań ubiegłorocznych do tych z tego sezonu, bo szczerze mówiąc nie ma czego porównywać. Jak mówić to dobrze, więc zostawmy tamten sezon pod grubą kreską i skupmy się na nowych celach. Jest nowa ekipa, nowy trener. Team, w który jako kapitan mocno wierzę. Team mający zupełnie inne możliwości - podsumował środkowy.