Artur Ratajczak zostaje w Będzinie!

Po dwóch sezonach spędzonych w stolicy powiatu będzińskiego, czas na kolejny! Artur Ratajczak w przyszłorocznych rozgrywkach będzie stanowił o sile naszego środka. Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia współpracy. Czuję się związany z klubem z Będzina - powiedział kapitan MKS-u. 

​​​​​​​


Do tej pory, mierzący 205 cm wzrostu zawodnik, rozegrał w barwach MKS-u 59 ligowych spotkań, zdobywając w nich łącznie 347 punktów (210 atakiem, 106 blokiem, 41 zagrywką) oraz statuetkę MVP. - Mamy świadomość, pewnych ograniczeń, ale wierzę, że mądrymi ruchami transferowymi uda nam się stworzyć zespół walczący i sprawiający niespodzianki, ku uciesze naszych kibiców - podkreślił "Arczi".


Artur Ratajczak to drugi zawodnik, po Michale Poterze, który przedłużył kontrakt z zagłębiowskim klubem.


Okienko transferowe (stan na 25.05.2018r.):


Pozostali: Michał Potera, Artur Ratajczak

Ubyli: Rafael Araujo (?), Marcin Waliński (?), Zlatan Jordanow (?), Jan Klobucar (?).