Bartłomiej Grzechnik przedłużył kontrakt!

- Mam nadzieję, że nowy sezon będzie lepszy od poprzedniego i pokażę w nim wszystko to, na co mnie tak naprawdę stać - powiedział Bartłomiej Grzechnik, środkowy MKS-u, po przedłużeniu kontraktu z będzińskim klubem.

 


Dla Bartłomieja Grzechnika sezon 2018/2019 będzie drugim sezonem w naszym klubie. W pierwszym 25-latek rozegrał 30 spotkań, zdobywając w nich 162 punkty (107 atakiem, 46 blokiem i 9 zagrywką) oraz statuetkę MVP. - Myślę, że do pozostania w Będzinie przekonała mnie wizja budowy ciekawego zespołu, osoba trenera Gido Vermeuelena oraz zawodników, z którymi do tej pory bardzo dobrze mi się współpracowało - przyznał siatkarz.


Bartłomiej Grzechnik jest drugim środkowym, a zarazem czwartym graczem z ubiegłorocznej kadry MKS-u, pozostającym w stolicy powiatu będzińskiego na kolejny rok. - Ostatnie rozgrywki nie były łatwe, ale mimo to udało nam się utrzymać bardzo dobrą atmosferę w szatni. Mam nadzieję, że w nowym sezonie atmosfera będzie równie sprzyjająca i przełoży się na lepszy rezultat - zakończył zawodnik.


Okienko transferowe (stan na 6.06.2018r.):


Pozostali: Michał Potera, Artur Ratajczak, Łukasz Kozub, Bartłomiej Grzechnik

Przybyli: Adrian Buchowski (Indykpol AZS Olsztyn), Jake Langlois (Gi Group Monza - Włochy)

Ubyli: Rafael Araujo (ONICO Warszawa), Marcin Waliński (?), Zlatan Jordanow (?), Jan Klobucar (?), Jonah Seif (?)


Kadra na sezon 2018/2019:


Rozgrywający: Łukasz Kozub

Atakujący:

Środkowi: Artur Ratajczak (kapitan), Bartłomiej Grzechnik

Przyjmujący: Adrian Buchowski, Jake Langlois (USA)

Libero: Michał Potera.