"Diabeł" pozostanie trenerem MKS-u

Jakub Bednaruk, na mocy umowy podpisanej dwanaście miesięcy temu, poprowadzi MKS Będzin w sezonie 2020/2021. - Już nie mogę doczekać się pierwszego treningu - zapowiedział szkoleniowiec. 

- Chciałbym bardzo wejść do hali, chciałbym potrenować, bardzo za tym tęsknie. Jednocześnie chciałbym poczuć tą atmosferę meczową ponieważ człowiek żyję na adrenalinie, a bez niej jest najzwyczajniej źle. Obecnie buduję zespół na nowy sezon, oczywiście odejdą od nas niektórzy siatkarze, szukamy nowych zawodników, ponadto rozmawiamy z siatkarzami, którzy grali u nas w poprzednim sezonie. Chciałbym dodać, że codziennie bardzo dużo pracujemy pomimo niesprzyjających okoliczności. Co jakiś czas będziemy ogłaszali kto z nami przedłużył umowę, a w przyszłości podamy nowych kandydatów do gry w naszym zespole - przekazał trener.