Do Andrychowa mocniejsi mentalnie!

Podrażniony, porażką w Tychach, lider z Andrychowa będzie ostatnim rywalem drugiej drużyny naszego klubu w pierwszej rundzie fazy zasadniczej. O sile prowadzącego w tabeli MKS-u stanowią m.in. byli zawodnicy zespołu z Będzina. 


 

W sobotę po przeciwnej stronie siatki staną Dariusz Syguła, Damian Zborowski, Damian Miller, Maciej Janikowski czy Łukasz Żłobecki, związani siatkarską przeszłością z klubem znad Czarnej Przemszy. - Z Łukaszem grałem razem w Tychach, a z pozostałymi chłopakiem w Będzinie - wspominał Adam Łapuszyński, kapitan Wie-Druku MKS-u II Będzin.

 


W poprzedniej kolejce andrychowanie przegrali na wyjeździe z Tyskim Klubem Siatkarskim 1:3, doznając pierwszej porażki w sezonie, a siatkarze z Będzina ograli w Łagiszy żorską Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla 3:1. - Spodziewamy się trudnego meczu, ale podejdziemy do niego mocniejsi mentalnie, gdyż wygrana nad Akademią Talentów poprawiła nastroje w naszej szatni. Myślę, że w Andrychowie możemy coś ugrać, choć wszystko zweryfikuje boisko - przyznał atakujący.  


Ekipa z Małopolski w 9. kolejkach zgromadziła 21 punktów. Szósty w tabeli Wie-Druk MKS II Będzin zdobył 10 "oczek".