Dobry występ w Kędzierzynie-Koźlu

To był dobry sezon! Aż do rundy finałowej Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Młodzików dotarł ANBUD MKS Będzin. W Kędzierzynie-Koźlu brązowi medaliści mistrzostw Śląska zajęli trzecie miejsce.

W podgrupie B ANBUD MKS przegrał z Astrą Nowa Sól 0:2 (23:25, 25:27) oraz pokonał MMKS Kędzierzyn-Koźle 2:0 (25:13, 25:14, awansując do rundy finałowej z drugiego miejsca. W niej będzinianie po zaciętej walce przegrali z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla 1:2 (25:23, 17:25, 13:15), a także wygrali z Dwójką Milicz 2:0 (25:20, 25:16).

ANBUD MKS: Piotr Konieczny, Jakub Kaliszuk, Marcin Goj, Wojciech Pasternak, Mateusz Szpernalowski, Patryk Gajda, Marcin Kiszel (libero) oraz Kacper Kisielewicz, Marcel Wójcikiewcz, Igor Witkowski, Adam Chmielarski, Jakub Zabielny (libero). Trener: Przemysław Segieta.