Dobrze przepracowany wyjazd!

Jakub Kaliszuk przekonał do siebie Michała Bąkiewicza! Selekcjoner reprezentacji Polski minikadetów powołał naszego wychowanka na kolejne zgrupowanie! 


 

Tym sposobem "Kalisz" powróci do stolicy polskich Tatr już 24 sierpnia, choć opuścił je... przedwczoraj, kiedy to zakończyło się pierwsze z dwóch zgrupowań. - Było bardzo udane, prowadzone przez nowych trenerów, którzy skupili się na naszej siatkarskiej technice indywidualnej oraz elementach siłowych i motorycznych. Uważam, ze dobrze przepracowałem ten wyjazd, choć przydarzyło mi się kilka głupich błędów - podsumował Jakub Kaliszuk.

 

Nasz wychowanek nie ma wiele czasu na odpoczynek. Po sezonie halowym, z powodzeniem grał na plaży. Ostatnie dwa tygodnie lipca spędził na kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej, a po powrocie uczestniczył w treningach adaptacyjnych w Łągiszy. - Nie odczuwam wielkiego zmęczenia. Oczywiście przy takim obciążeniu jest ono naturalne, ale dobrze sobie z nim radzę i nie przeszkadza mi ono w treningach - zapewnił atakujący. 

 

Drugie zgrupowanie 18-osobowej kadry narodowej minikadetów zakończy się 4 września.