Drugie miejsce na początek

Rozpoczęli od zwycięstwa, a zakończyli porażką. Siatkarze ANBUDU MKS-u Będzin zajęli drugie miejsce w pierwszym turnieju drugiego etapu mistrzostw Śląska młodzików, rozgrywanym w hali w Łagiszy.Nasi wychowankowie, występujący bez kontuzjowanego Jakuba Kaliszuka (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!) zaczęli rozgrywki od przekonującego zwycięstwa (2:0) nad rówieśnikami z Bielska-Białej. Ci w drugim spotkaniu nie sprostali również zawodnikom z Częstochowy, przegrywając także 0:2. W ostatnim meczu sobotniego turnieju gospodarze ulegli częstochowianom po tie-breaku. 


Komplet wyników: 


ANBUD MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała 2:0 (25:11, 25:15)

BBTS Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (10:25, 15:25)

Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS Będzin 2:1 (25:17, 20:25, 15:7)


ANBUD MKS: Kisielewicz, Chmielarski, Wójcikiewicz, Szpernalowski, Milejski, Gajda, Goj, Konieczny, Pasternak, Witkowski, Kiszel (libero), Zabielny (libero)

Trener: Przemysław Segieta.