Finalista PP pokonał MKS

Niemoc trwa nadal. Finalista Pucharu Polski z Jastrzębia-Zdroju pokonał MKS Będzin 3:0 w 17. kolejce PlusLigi. Nasz zespół w dalszym ciągu zamyka tabelę z sześcioma punktami na koncie.W niedzielnym pojedynku gra MKS-u z seta na set wyglądała lepiej, jednak nie pozwoliła na przedłużenie meczu. Trzecia siła PlusLigi od początku do końca kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń, wygrywając zasłużenie do 17, 20 i 21. 


Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3:0 (25:17, 25:20, 25:21)

Jastrzębski Węgiel: Fromm (11), Kosok (8), Konarski (15), Gunia (7), Kampa (1), Ferens (7), Popiwczak (libero) oraz Bucki (1), Wolański i Szewd (1)

Trener: Roberto Santilli
MKS: Ratajczak (7), Grzechnik (7), Langlois, Williams (8), Buchowski (7), Tichacek (2) Potera (libero) oraz Fornal (8), Peszko (1), Faryna (3) i Gregorowicz

Trener: Gido Vermeulen.


 

Czasu na regenerację będzinianie nie mają za wiele. Już w najbliższy wtorek zagrają przed własną publicznością z sąsiądującym w tabeli zespołem z Rzeszowa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20.30.