II miejsce w Pucharze Bałtyku!

Trzy dni, dwanaście boisk i ponad 200 par, w tym z Czech i Łotwy, licząc wszystkie kategorie. Tak w skrócie przebiegał XIX kołobrzeski Puchar Bałtyku, miło wspominany przez naszych juniorów.  Igor Farnicki: Czujemy lekki niedosyt, ponieważ w finale (11:15, 9:15) mogliśmy dać z siebie więcej, mogliśmy jeszcze bardziej powalczyć, jednak ulegliśmy parze, która okazała się najlepsza także w kategorii kadetów. Mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z drugiego miejsca. Na pewno naszym najlepszym meczem był półfinał (15:12, 22:20), obfitujący w wiele zaciętych i ciekawych akcji.


 Gracjan Ćwiląg: W ciągu trzech dni rozegraliśmy aż dziewięć spotkań, a to nie było łatwe ze względu na panujące warunki atmosferyczne... Upał dawał się we znaki, a wśród zawodników zdarzały się nawet omdlenia, ale my byliśmy bardzo dobrze przygotowani i nie daliśmy się pogodzie! Na piasku zostawiliśmy całe serce i umiejętności, co doprowadziło nas do wicemistrzostwa XIX Młodzieżowego Pucharu Bałtyku im. W. Ķlęsk.


__________________ 

Biuro prasowe

MKS Będzin S.A.

tel. 536 229 822

e-mail: media@mksbedzin.pl