Inauguracja z ONICO

Od domowego spotkania z ONICO Warszawa rozpoczną sezon 2019/2020 siatkarze MKS-u. W drugiej kolejce będzinianie zagrają na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a dopiero w przedostatniej zmierzą się z beniaminkiem, Ślepskiem Suwałki.


 

1. kolejka (26.10.2019)

 

MKS Ślepsk Malow Suwałki – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin – ONICO Warszawa
Chemik Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów

 

2. kolejka (30.10.2019)


Asseco Resovia Rzeszów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz – ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin

 

3. kolejka (03.11.2019)


ONICO Warszawa – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom – Chemik Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice – Trefl Gdańsk

 

4. kolejka (9.11.2019)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Chemik Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel

 

5. kolejka (16.11.2019)


Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice – Cuprum Lubin
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

 

6. kolejka (23.11.2019)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
Chemik Bydgoszcz – GKS Katowice
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

7. kolejka (27.11.2019)


Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
GKS Katowice – MKS Będzin
Trefl Gdańsk – Chemik Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

 

8. kolejka (30.11.2019)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin – Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom

 

9. kolejka (7.12.2019)


Cerrad Czarni Radom – MKS Ślepsk Malow Suwałki
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
Cuprum Lubin – Chemik Bydgoszcz

 

10. kolejka (14.12.2019)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin – Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów

 

11. kolejka (21.12.2019)


PGE Skra Bełchatów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Chemik Bydgoszcz – MKS Będzin

 

12. kolejka (28.12.2019)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Chemik Bydgoszcz
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów

 

13. kolejka (4.01.2020)


Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk –  Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom
MKS Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle

 

14. kolejka (11.01.2020)


ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – MKS Ślepsk Malow Suwałki
ONICO Warszawa – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice

 

15. kolejka (18.01.2020)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

16. kolejka (22.01.2020)


ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
MKS Ślepsk Malow Suwałki – ONICO Warszawa
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Chemik Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów

Trefl Gdańsk – GKS Katowice

 

17. kolejka (25.01.2020)

 

Trefl Gdańsk – MKS Ślepsk Malow Suwałki
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa

 

18. kolejka (01.02.2020)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk

 

19. kolejka (15.02.2020)


Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
GKS Katowice – Chemik Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

 

20. kolejka (22.02.2020)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

 

21. kolejka (26.02.2020)


Cuprum Lubin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

22. kolejka (29.02.2020)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta – Zawiercie PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  – Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin

 

23. kolejka (07.03.2020)


Chemik Bydgoszcz – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom

 

24. kolejka (14.04.2020)


MKS Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz

 

25. kolejka (18.03.2020)


MKS Będzin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Chemik Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin – ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów

 

26. kolejka (21.03.2020)


GKS Katowice – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa