Jacek Bentkowski zostaje w sztabie!

Dla Jacka Bentkowskiego, przygotowującego żeńską reprezentację Słowacji do mistrzostw Europy, zbliżający się sezon będzie już drugim w drużynie naszych rezerw. - Zżyłem się z chłopakami, więc jestem bardzo zadowolony z przedłużenia współpracy - przyznał fizjoterapeuta. 


 

W nowych rozgrywkach kadra Wie-Druku MKS-u Będzin będzie oparta na zawodnikach z grup młodzieżowych, w tym wychowankach. - Wierzę w ten projekt. Chcę pomóc młodym w wejściu w świat dorosłej siatkówki i mieć satysfakcję, że pracowałem z kadrowiczem - mówił z zadowoleniem Jacek Bentkowski

 

 

Nasz fizjoterapeuta przebywa aktualnie za południową granicą, skupiając się na optymalnym przygotowaniu Słowaczek do sierpniowo-wrześniowych mistrzostw Starego Kontynentu. - Przygotowania rozpoczęliśmy 8 lipca. Będę z reprezentacją do jej ostatniego meczu na turnieju.  Specyfika pracy w kadrze różni się od tej w klubie, ale jest to dla mnie nowe doświadczenie, które będę mógł wykorzystać podczas dalszej pracy w Będzinie - zakończył Jacek Bentkowski. 

 


__________________ 

Biuro prasowe

MKS Będzin S.A.

tel. 536 229 822

e-mail: media@mksbedzin.pl