Jakub Bednaruk u boku Vitala Heynena!

Jakub Bednaruk dołączy do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski! Trener będzińskiego MKS-u będzie pomagał Vitalowi Heynenowi podczas Turnieju Finałowego Ligi Narodów w Chicago (10-14 lipca)! 

 


W obecnym sezonie reprezentacyjnym Jakub Bednaruk miał poprowadzić kadrę Polski B na Uniwersjadzie w Neapolu, jednak ostatecznie poprowadzi ją Paweł Woicki, który pierwotnie miał pomagać Vitalowi Heynenowi w Stanach Zjednoczonych. - Paweł zastąpił mnie, więc teraz ja zastąpię Pawła. Obecnie realizowane są procedury formalne związane z moim wylotem do USA - przekazał trener Bednaruk. 


Grupowymi rywalami Polaków w turnieju finałowym będą Brazylijczycy i Irańczycy. W drugiej grupie zagrają: USA, Francja i Rosja.


__________________ 

Biuro prasowe

MKS Będzin S.A.

tel. 536 229 822

e-mail: media@mksbedzin.pl