Jakub Bednaruk: Jestem zachwycony

W niedzielę Jakub Bednaruk powierzył obowiązki pierwszego trenera Emilowi Siewiorkowi. Jego asystent, wychowanek MKS-u, poprowadził zespół do drugiego miejsca w grupie D i awansu do turnieju finałowego PreZero GrandPrix PLS!


- Od początku przygotowań za treningi na piasku odpowiedzialny był Emil. Ma duże doświadczenie w siatkówce plażowej i głupotą byłoby nie wykorzystać jego wiedzy. Poza tym w drugim sezonie cały mój sztab dostaje więcej swobody, ponieważ ufam w jego profesjonalizm i zaangażowanie - mówił szkoleniowiec.


Jakub Bednaruk pojawił się na obiekcie przy Bulwarowej , ale na wszystko patrzył z boku. - Jestem zachwycony grą zespołu, zwłaszcza że przeprowadziliśmy tylko jeden trening w tej formule. Chłopaki dobrze się bawili i pokazali waleczność w każdym meczu. Muszę się tylko dowiedzieć czym była spowodowana zagrywka Tomka Kalembki? Słońcem czy wiatrem? - uśmiechał się "Diabeł".


Turniej eliminacyjny w Krakowie zwieńczył treningi MKS-u pod gołym niebem. - Jesteśmy dobrze przygotowani, aby w stu procentach przejść już do skakania na parkiecie. W bieżącym okresie przygotowawczym zaczęliśmy skakać dopiero w czternastym dniu, z powodu długiej przerwy i lęku przed kontuzjami - zakończył Kuba Bednaruk.