Juniorzy: Rozwój i medal!

Jakub Bujanowicz, Marcin Pukacki i Michał Pawłuszkiewicz to nowi zawodnicy w zespole trenera Marcina Kantora. Dlaczego wybrali ANBUD MKS Będzin? Z jakimi nadziejami przystępują do sezonu 2019/2020? Przeczytajcie.

Jakub Bujanowicz (atakujący):

- Zmieniłem klub z powodu braku czasu na naukę, a nie chciałem rezygnować z siatkówki. Mam okazję dalej szlifować swoje umiejętności z równymi, jak i bardziej doświadczonymi zawodnikami. Jako nowa osoba w drużynie, mam nadzieję wprowadzić powiew świeżości. Czuję, że razem możemy coś osiągnąć w tym sezonie.

Poprzedni klub: GKS Katowice.

Marcin Pukacki (środkowy):

- Wybrałem MKS Będzin, ponieważ pojawiła się propozycja od dobrego znajomego z rodzinnego miasta -  Filipa Wieczorka. Zdecydowałem się na ten klub z myślą o lepszym rozwoju fizycznym i siatkarskim. Liczę na zdobycie medalu w mistrzostwach Śląska oraz zajęcie satysfakcjonującego miejsca w rozgrywkach ogólnopolskich.

Poprzedni klub: KS Norwid Częstochowa.

Michał Pawłuszkiewicz (przyjmujący):

- Przyszedłem do Będzina, gdyż chcę grać z najlepszymi na wysokim poziomie! Przyszedłem tu też z nadzieją na zdobycie medalu mistrzostw Śląska juniorów. Chcę rozwijać swoje umiejętności siatkarskie, a wiem że w tym klubie jest to możliwe, ponieważ mogę trenować pod okiem dobrych trenerów.

Poprzedni klub: MRKS Czechowice-Dziedzice.