Kacper Bobrowski przyjmującym MKS-u!

U trenera Jakuba Bednaruka występował już w Bydgoszczy, a wkrótce pod jego wodzą zagra także w Będzinie. Kacper Bobrowski uzupełnił linię przyjęcia naszego zespołu na sezon 2020/2021!


W mieście nad Brdą Kacper Bobrowski (190 cm wzrostu) spędził trzy sezony, w tym dwa z obecnym szkoleniowcem MKS-u. - Zaskoczył mnie telefon od trenera Bednaruka. Powiedział, że ponownie chciałby mnie widzieć w swoim zespole. Dość szybko dogadaliśmy się - opowiadał przyjmujący.


Między Bydgoszczą a Będzinem był Głogów. To właśnie w tamtejszym I-ligowcu urodzony w październiku 1997 roku zawodnik występował w ostatnich rozgrywkach. W barwach Chrobrego rozegrał 25 meczów (88 setów), w których zdobył łącznie 189 punktów (167 atakiem, 14 zagrywką i 8 blokiem).


Kacpra witamy serdecznie  w naszym klubie i życzymy mu samych udanych występów w jego barwach!

Okienko transferowe (stan na 30 czerwca):

 

Pozostali: trener Jakub Bednaruk, Artur Ratajczak, Rafał Faryna, Rafał Sobański, Bartosz Schmidt, Wiktor Haduch (Wie-Druk MKS Będzin).

 

Odeszli: David Sossenheimer (Sir Safety Perugia - Włochy), Dawid Dryja (Cerrad Enea Czarni Radom), Konrad Buczek (AZS AGH Kraków), Michał Superlak i Jan Fornal (Verva Warszawa Orlen Paliwa), Grzegorz Pająk (LKPS Politechnika Lublin) i Piotr Macheta (?).

 

Przyszli: Thiago Veloso (Rennes Volley 35 - Francja). Fabio Rodrigues (SESI Sao Paulo - Brazylia), Bartosz Gawryszewski (Aluron Virtu CMC Zawiercie), Szymon Gregorowicz (GKS Katowice), Łukasz Makowski (Elpis Ampelokipon - Grecja), Jose Ademar Santana (Sesc Rio de Janeiro - Brazylia), Kacper Bobrowski (Chrobry Głogów).

 

Kadra na sezon 2020/2021:

 

Rozgrywający: Thiago Veloso (Brazylia), Łukasz Makowski.
Atakujący: Rafał Faryna.
Środkowi: Artur Ratajczak, Bartosz Gawryszewski, Bartosz Schmidt (wychowanek).

Przyjmujący: Rafał Sobański, Fabio Rodrigues i Jose Ademar Santana (Brazylia), Kacper Bobrowski.

Libero: Szymon Gregorowicz, Wiktor Haduch (wychowanek). 

 

Trener: Jakub Bednaruk.