Komplet punktów juniorek

ANBUD MKS Będzin pokonał MTS As Myszków 3:0 w pierwszej kolejce drugiej grupy mistrzostw Śląska juniorek. - We wszystkich elementach przeważaliśmy nad przeciwnikiem - ocenił Mateusz Szczęśniak, trener naszych zawodniczek. 

 


- Set inaugurujący był nieco nerwowy w naszym wykonaniu, ale już w kolejnych przewaga od samego początku była na tyle bezpieczna, że bez konsekwencji mogłem rotować składem. Dziewczyny zagrały mądrze i skutecznie - podsumował szkoleniowiec. 


ANBUD MKS Będzin - MTS AS Myszków 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)

ANBUD MKS: Kania, Lipertowicz, Florkiewicz, Frąckowiak, Ubuszajew, Surgut, Gajdzik (libero) oraz Cieplińska, Błanik, Pilarczyk, Nowak, Kika (libero). Trener: Mateusz Szczęśniak. 


Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie SiKReT. Mecz odbędzie się 11 października w Gliwicach.