Lepsze w małych punktach

Blisko drugiego zwycięstwa w sezonie były kadetki ANBUDU MKS-u Będzin. Podopieczne trenera Przemysław Rudnickiego przegrały po tie-breaku z drugą drużyną Silesii Mysłowice. Mecz rozpoczął się po myśli miejscowych, dominujących w pierwszym i drugim secie. Mysłowiczankom nie udało się jednak pójść za ciosem, bowiem w trzeciej i czwartej partii znacznie lepsze wrażenie sprawiały będzinianki. W tie-breaku role znów się odwróciły. - Przegraliśmy do 12, choc stosunek małych punktów (98:93) przemawiał na naszą stronę. Mam nadzieję, że coraz mniejsza liczba popełnianych przez nas błędów przełozy się na rezultaty kolejnych spotkań - przekazał szkoleniowiec naszej drużyny.


W najbliższy poniedziałek (3 grudnia, godz. 18.00), w ramach 11. kolejki, kadetki z Będzina, zajmujące siódme miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów, podejmą wyżej notowany UKS Mikrus Katowice. 


 

Silesia Volley MSK Mysłowice II - ANBUD MKS Będzin 3:2 (25:16, 25:20, 19:25, 9:25, 15:12)

ANBUD MKS: Martyna Gołda, Sztaner, Bartosz, Wróbel, Błanik, Wieczorek, Drabek (libero) oraz Zamorska, Milena Gołda, Krakowska (libero)
Trener: Przemysław Rudnicki