Marcin Kantor trenerem Wie-Druku!

Marcin Kantor pozostanie szkoleniowicem Wie-Druku MKS-u Będzin. II-ligowy zespół naszego klubu zainauguruje rozgrywki 5 października wyjazdowym meczem w Andrychowie.

Marcin Kantor: Cieszę się, że będę mógł prowadzić drugą drużynę MKS-u opartą tylko na zawodnikach z grup młodzieżowych. Uważam, że jest to szansa dla tych chłopaków, żeby pokazać się i w momencie ukończenia rozgrywek juniorskich mieć otwarte drzwi do seniorskiej siatkówki na następne sezony. Mam nadzieję, iż chłopcy dostrzegą i wykorzystają tę szansę. Będę wymagał od nich dwa razy większego zaangażowania. Przygotowania do sezonu zaczniemy 12 sierpnia wyjazdem na obóz do Niedzicy, część z moich chłopaków rozpocznie treningi już 5 sierpnia, razem z zespołem z PlusLigi.

Skład II ligi grupy V na sezon 2019/2020:

• Wie-Druk MKS Będzin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel