Mecz w Olsztynie odwołany!

Miejski Klub Sportowy Będzin S.A. informuje, iż w rezultacie przeprowadzonego testu RT-PCR, 1 października 2020 roku, na obecność wirusa SARS-CoV-2, u jednego członka drużyny otrzymano wynik pozytywny.

Członek drużyny wykazywał objawy i zapobiegawczo został skierowany na wykonanie testów na obecność koronawirusa COVID-19. W związku z dobrem osobistym, MKS Będzin S.A. nie podaje do wiadomości publicznej danych osobowych zakażonego i zachowuje wszelkie normy bezpieczeństwa, czekając na dalsze zalecenia dotyczące ograniczenia ryzyka przenoszenia wirusa.


O zaistniałej sytuacji klub poinformował już organy państwowe oraz zarząd Polskiej Ligi Siatkówki. Jednocześnie, pozostali członkowie zespołu zostali już skierowani na badania na obecność wirusa.


To oznacza, że najbliższy mecz ligowy (3 października, godz. 17:30 z Indykpolem AZS-em Olsztyn) z udziałem naszego zespołu został odwołany i zostanie rozegrany w innym terminie.