Michał Potera przedłużył kontrakt!


Michał Potera w dwóch kolejnych sezonach będzie stanowił o sile defensywy będzińskiego MKS-u. 30-latek przedłużył kontrakt z zagłębiowskim klubem. - To dobra decyzja - zapewnił libero.


Michał Potera to jeden z wyróżniających się zawodników naszej drużyny. Poprzedni sezon, według statystyk, zakończył na drugim miejscu wśród najlepiej przyjmujących PlusLigi (56,51%). Teraz jest szósty (56,29%).  - W Będzinie czuję się bardzo dobrze, miasto jest bardzo przyjazne i cieszę się, że tu jestem.  Organizacja klubu stoi na solidnym poziomie i głęboko wierzę, że w kolejnych sezonach przełoży się na jeszcze lepszy wynik sportowy  - tłumaczył "Poti".


Pochodzący z Rybnika siatkarz, z czteroletnią przerwą, reprezentuje barwy będzińskiego zespołu od sezonu 2006/2007. W międzyczasie grał dla klubów z Warszawy i Olsztyna, a do Będzina powrócił w maju 2016 roku.