MKS podziękował przyjmującym

Klub z Będzina podziękował za współpracę dwóm przyjmującym. Po zakończeniu sezonu 2017/2018 z 13. drużyną PlusLigi rozstali się obcokrajowcy: Zlatan Jordanow (trzykrotny mistrz Bułgarii) i Jan Klobucar (wicemistrz Europy z 2015 roku).27-letni Bułgar trafił do będzińskiego zespołu w styczniu 2017 roku, rozgrywając w jego barwach 42 spotkania. Z kolei, o rok młodszy od niego, Słoweniec dołączył do MKS-u jedenaście miesięcy później, pojawiając się na boisku w 19 meczach. Żadnemu z wymienionych zawodników niestety nie udało się na stałe zadomowić w wyjściowym składzie zagłębiowskiej drużyny.


Przyjmującym serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw, życząc samych sukcesów w dalszej karierze!


Okienko transferowe (stan na 23.05.2018r.):


Pozostali: Michał Potera

Ubyli: Rafael Araujo (?), Marcin Waliński (?), Zlatan Jordanow (?), Jan Klobucar (?).