Młodzieżowej siatkówki krok naprzód

- Możliwość uczestniczenia w treningach Kuby Bednaruka to możliwość podpatrzenia kolejnego stylu pracy, podejścia do zawodników, ich błędów oraz dobrych zagrań - powiedział Marcin Kantor, goszczący na zajęciach pierwszego zespołu.

 

 

📸  Wojtek Borkowski / FOTOBORKOWSCY

 

5 sierpnia MKS Będzin rozpoczął treningi w krajowym i, z uwagi na obecność m.in. trzech zawodników ANBUDU MKS-u Będzin, odmłodzonym składzie. - Przy okazji mogę oglądać swoich podopiecznych z grup juniorskich w nowych, trudnych warunkach, bo chyba tak mogę określić odbijanie piłki z medalistami mistrzostw Polski dla 17 czy 18-latka. Mam nadzieję, że z możliwości trenowania tej trójki wkrótce skorzysta cała grupa - mówił Marcin Kantor.

 

 

📸  Wojtek Borkowski / FOTOBORKOWSCY


Już pojutrze Maksymilian Semeniuk, Michał Prokopiuk i Filip Wieczorek, o których wspominał trener, wyjadą na obóz przygotowawczy do Niedzicy, wraz z ponad 100-osobową grupą wychowanków naszego klubu. - Od poniedziałku będę oczekiwać od nich, aby ciężką pracą dawali przykład kolegom na obozie. Mają wymagać zarówno od siebie, jak i od innych. Bardzo się cieszę, że młodzieżowa siatkówka w Będzinie zrobiła kolejny krok naprzód, ponieważ tak śmiało mogę nazwać uczestnictwo tych młodych chłopaków w treningach klubu z ligi mistrzów świata - zakończył były zawodnik MKS-u.