Na rozegraniu bez Amerykanina

Sztab szkoleniowy zespołu z Będzina w kolejnych rozgrywkach ligowych nie skorzysta z usług Jonaha Seifa. Amerykanin, który w minionych dwóch sezonach wspólnie z Łukaszem Kozubem kierował grą MKS-u, jesienią będzie występował w nowym klubie.Reprezentant USA rozegrał w PlusLidze 63 spotkania, notując 151 punktów (62 atakiem, 19 zagrywką, 70 blokiem). Firmowym zagraniem niespełna 24-letniego zawodnika stały się efektowne kiwki, którymi wielokrotnie zaskakiwał rywali. W pamięci kibiców z pewnością pozostał jego występ z domowego spotkania przeciwko "Akademikom" z Częstochowy, w sezonie 2016/2017, w którym Amerykanin popisał się aż siedmioma precyzyjnymi kiwkami, kończąć grę ze 100% skutecznością w ataku. 


Jonahowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze!   


Okienko transferowe (stan na 30.05.2018r.)


Pozostali: Michał Potera, Artur Ratajczak

Ubyli: Rafael Araujo (ONICO Warszawa), Marcin Waliński (?), Zlatan Jordanow (?), Jan Klobucar (?), Jonah Seif (?)