Nagrody Prezydenta Będzina wręczone

W trakcie uroczystej sesji Rady Miejskiej Będzina Prezydent Łukasz Komoniewski wręczył specjalne nagrody dla młodych siatkarzy i trenerów MKS-u Będzin za szczególne osiągnięcia w 2017 roku.

 


W gronie wyróżnionych znaleźli się: Łukasz Kozub, Dawid Rak i Szymon Janus (duet siatkówki plażowej), a także ich trener Marcin Kantor. Ponadto uhonorowany został ANBUD MKS Będzin.


- Nagroda jest odzwierciedleniem tego, co dokonaliśmy w 2017 roku. Zaczynając od mini-siatkówki, to pięć zespołów wprowadziliśmy do finałów mistrzostw Śląska, z czego cztery zdobyły medale. Z kolei w kategorii młodzików awansowaliśmy do finałów naszego województwaa, w których zajęliśmy czwarte miejsce. Szymon Janus i Dawid Rak zostali mistrzami Śląska w siatkówce plażowej. Jest się z czego cieszyć! - przyznał Przemysław Segieta, koordynator grup młodzieżowych MKS-u.


Mile zaskoczony nagrodą był Łukasz Kozub, rozgrywający będzińskiego klubu. - Podejrzewam, że to wyróżnienie jest wynikiem naszego zeszłorocznego sukcesu w mistrzostwach świata juniorów - mówił w trakcie podziękowań siatkarz.


Wyróżnienie za działalność twórczą w 2017 roku otrzymał również Wojciech Borkowski, którego firma FotoBorkowscy jest Partnerem klubu.


Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!