Wojciech Biadacz: Nie ma innej opcji!

Przed drugim zespołem naszego klubu miesiąc przygotowań do fazy play-out, w której Wie-Druk MKS II Będzin zagra z rezerwą BBTS-u Bielsko-Biała. - Nie ma innej opcji! Będziemy gotowi na 100% - zapowiedział Wojciech Biadacz, środkowy ekipy z Będzina. 

 

 

W zasadniczej części sezonu będzinianie odnieśli dwa zwycięstwa nad drużyną z Podbeskidzia. W domu wygrali 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:22), a na wyjeździe zwyciężyli po tie-breaku (26:24, 23:25, 25:23, 24:26, 16:14). - BBTS II to poukładany zespół, choć i przydarzają mu się przestoje, w których traci punkty seriami. Niestety, tak jak nam... W marcu musimy zagrać na swoim najlepszym poziomie i uniknąć falowania. Na pewno stać nas na wygranie walki o utrzymanie - mówił Wojciech Biadacz.  

 


Rywalizacja rozpocznie się od dwóch spotkań w Łagiszy (9 i 10 marca). Zespół, który zwycięży trzykrotnie zapewni sobie II-ligowy byt w przyszłym sezonie. - Myślę, że atut własnej hali będzie tu istotny, choć niezależnie od tego, gdzie zagramy, to będziemy musieli przycisnąć ich zagrywką, zachować czujność na siatce i dobrze czytać grę - zakończył środkowy.