Nie wykorzystali darmowych piłek

Wie-Druk MKS II Będzin nie powstrzymał ZAKSY Strzelce Opolskie. Lider II ligi gr. V pokonał będziński zespół bez straty seta. - ZAKSA pokazała nam, nad czym musimy pracować - stwierdził Bartłomiej Chmiel, trener naszych rezerw.Wyniki poszczególnie setów (25:20, 25:14, 25:17) odzwierciedlają to, co działo się na boisku. Różnica miejsc w tabeli nie była więc przypadkowa. - Popełniając proste błędy, ciężko jest walczyć z tak dobrą drużyna. Mieliśmy dużo darmowych piłek, których niestety nie wykorzystaliśmy - podsumował trener Chmiel. 


Dla prowadzącej w tabeli ZAKSY (15 pkt) było to już piąte zwycięstwo z rzędu. Wie-Druk MKS II Będzin, mimo przegranej, utrzymał szóste miejsce (6) w grupie.ZAKSA Strzelce Opolske - Wie-Druk MKS II Będzin 3:0 (25:20, 25:14, 25:17)

Wie-Druk MKS: Wikło (wychowanek), Łapuszyński, Auguścik, Król, Łata (wychowanek), Biedacz, Haduch (libero, wychowanek) oraz Kuc, Wierciński (wychowanek), Piotrowski, Zych (wychowanek), Wieczorek

Trenerzy: Bartłomiej Chmiel, Marcin Kantor.