Pierwszy turniej. Czarni na początek

Pierwotnie miał rozpocząć się w piątek, jednak tego dnia juz się zakończy. Termin turnieju towarzyskiego we Włoszczowie uległ zmianie, co oznacza, że MKS już w czwartek, starciem z Cerradem Czarnymi Radom (godz. 19.30), zainauguruje cykl sparingów.

 


W meczu otwarcia turnieju (17.00) Chemik Bydgoszcz podejmie GKS Katowice. Zwycięzcy półfinałów zagrają w finale (piątek, godz. 19.30), a pokonani dwie i pół godziny wcześniej rozpoczną bój o trzecie miejsce. - Przed nami pierwsze gry kontrolne, będące sprawdzianem z czterotygodniowej pracy. Jest to cięzki okres na granie, ale na pewno bardzo ciekawy, gdyż każdy zawodnik da z siebie 100%, by zaprezentować swoje umiejętności i pokazać, że przyszłościowo zasługuje na miejsce w wyjściowej szóstce. Mogę zapewnić, że zespół będzie walczył o każdą piłkę - przekazał Emil Siewiorek, asystent trenera Gido Vermuelena


Harmonogram turnieju we Włoszczowie: 


Czwartek (6.09):


17.00 - Chemik Bydgoszcz : GKS Katowice

19.00 - Uroczyste otwarcie turnieju

19.30 - MKS Będzin : Cerrad Czarni Radom


Piątek (7.09):


17.00 - Mecz o 3. miejsce

19.30 - Mecz o 1. miejsce.