Pracują nad koncentracją

ANBUD MKS Będzin zaskoczył Płomień Sosnowiec, ale tylko w pierwszym secie. Nasze kadetki objęły prowadzenie w meczu z bardziej doświadczonymi rywalkami, do których jednak należały trzy kolejne sety...


 

Gospodynie, po ospałym początku i przegranym pierwszym secie do 20, zaczęły dyktować warunki od drugiej partii. Wygrały w niej 16, a w następnych dwóch do 19 i 7. - Potrafimy wygrać pierwszego seta, po czym nadchodzi impas i przegrywamy mecz. Pracujemy mocno nad koncentracją. To bardzo ważny element, o którym nie możemy zapomnieć - powiedział Przemysław Rudnicki, trener naszego zespołu. 

 

Będzinianki zakończyły pierwszą rundę na siódmej pozycji z dorobkiem dwóch punktów. Rundę rewanżową rozpoczną 14 listopada od meczu w Czeladzi. 

 

 

MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS Będzin 3:1 (20:25, 25:16, 25:19, 25:7)

ANBUD MKS: Gołda, Sztaner, Bartosz, Wróbel, Błanik, WIeczorek, Krakowska (libero)