Punkty pojechały do Rybnika

Wie-Druk MKS II Będzin uległ na własnym parkiecie TS Volley Rybnik 1:3 w 12. kolejce II ligi gr. V. Będziński zespół pozostał na siódmym miejscu w tabeli (11 pkt), Volley jest szósty (14).

 

 

Pierwszy set należał do gospodarzy (25:17), lecz w kolejnych trzech efektywność gry przemawiała już zdecydowanie na korzyść gości, triumfujących odpowiednio do 20, 21 i ponownie 20. Tym samym naszej drużynie nie udało się zrewanżować rybniczanom za porażkę 0:3 pierwszej rundy.

 

22 grudnia Wie-Druk MKS II zagra na wyjeździe z ostatnim w tabeli BBTS II Bielsko-Biała.

 

 


Wie-Druk MKS II Będzin - TS Volley Rybnik 1:3 (25:17, 20:25, 21:25, 20:25)

Wie-Druk MKS II: Łapuszyński (kapitan), Auguścik, Biadacz, Łata (wychowanek), Wierciński (wychowanek), Król, Haduch (libero, wychowanek) oraz Wikło (wychowanek), Jonda (wychowanek), Piotrowski, Wieczorek. 

Trenerzy: Bartłomiej Chmiel, Marcin Kantor

TS Volley: Rybarczyk, Kozieł, Kukulski, Kuwaczka, Zubko, Hoszman, Krzywiecki (libero) oraz Jajus (kapitan), Mazurek, Czerny (libero)

Trener: Wojciech Kasperski

MVP: Rybarczyk (TS Volley).