Raymond Szeto przyjmującym MKS-u

29-letni Raymond Szeto dołączył do drużyny trenera Jakuba Bednaruka. Kanadyjski przyjmujący zastąpi w niej Fabio Rodriguesa, który tuż przed startem rozgrywek wrócił do Brazylii.


MKS Będzin to trzeci europejski klub w karierze tego zawodnika. Pierwszym był francuski Saint-Nazaire VBA, a drugim niemiecki SV Luneburg. - Do tej pory gościłem w Polsce tylko przy okazji meczów w towarzyskich w Szczecinie, na które przyjeżdżałem podczas pobytu w Niemczech. Gra w Waszym kraju była moim marzeniem, ponieważ siatkówka jest tu bardzo popularna, a szanse rozwoju są bardzo duże - przekazał Kanadyjczyk.


Poprzednim pracodawcą gracza z Kraju Klonowego Liścia, mierzącego 189 cm wzrostu, był klub Al-Ahli z Bahrajnu. W CV nowego nabytku zespołu z Będzina znajdują się również występy w drugiej reprezentacji Kanady.


O miejsce w podstawowym składzie MKS-u Raymond Szeto, oznaczony z numerem 1, powalczy z Rafałem Sobańskim, Jose Ademarem Santaną i Kacprem Bobrowskim


​​​​​​​