Reprezentant USA przyjmującym MKS-u!

Jake Langlois (nr 18) wzmocnił linię przyjęcia MKS-u Będzin. 26-letni Amerykanin w poprzednim sezonie reprezentował, piątą siłę włoskiej Serie A, Gi Group Monza. Wcześniej grał za oceanem, w zespole uniwersyteckim BYU.Fot. www.fivb.org


Mierzący aż 208 cm wzrostu zawodnik reprezentuje obecnie Stany ZJednoczone w rozgrywkach Ligi Narodów. W minioną sobotę nowy nabytek MKS-u zanotował świetny występ, w wygranym przez "Jankesów" spotkaniu z Koreą Południową 3:0 (25:23, 25:21, 25:11). Przyjmujący zdobył 15 punktów (14 atakiem i 1 blokiem), będąc najskuteczniejszym graczem na boisku. 


Jake Langlois to trzeci Amerykanin w historii MKS-u. Wcześniej barwy naszego zespołu reprezentowali: Kyle Russell Jonah Seif


Okienko transferowe (stan na 4.06.2018r.):


Pozostali: Michał Potera, Artur Ratajczak, Łukasz Kozub

Przybyli: Adrian Buchowski (Indykpol AZS Olsztyn), Jake Langlois (Gi Group Monza - Włochy)

Ubyli: Rafael Araujo (ONICO Warszawa), Marcin Waliński (?), Zlatan Jordanow (?), Jan Klobucar (?), Jonah Seif (?)


Kadra na sezon 2018/2019:


Rozgrywający: Łukasz Kozub

Atakujący:

Środkowi: Artur Ratajczak (kapitan)

Przyjmujący: Adrian Buchowski, Jake Langlois (USA)

Libero: Michał Potera.