Rewelacyjna prezentacja MKS-u!

Tegoroczna prezentacja na długo zapadnie w pamięci naszych siatkarzy. - Rewelacja! Kibice ciągle czymś nas zaskakują. Każdego roku jest efektowniej - dzielił się wrażeniami Łukasz Kozub, rozgrywający będzińskiego MKS-u.

 


Fot. Katarzyna Borkowska - Kowal / FOTOBORKOWSCY


Zawodnicy, w obecności kilkutysięcznej publiczności, pojawili się na scenie tuż przed godz. 20.00. Tym razem byli prezentowani według pozycji na których występują, a nie zgodnie z kolejnością numerów, tak jak miało to miejsce w przeszłości. - Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie. Bardzo się cieszymy, że znów możemy się z Wami zobaczyć i mamy nadzieję, że w równie licznym gronie będziemy spotykać się podczas sezonu. Wasza obecność jest dla nas ogromną motywacją! - mówił Artur Ratajczak, kapitan drużyny.MATERIAŁ FILMOWY - KLIKNIJ TUTAJ


Siatkarze, podobnie jak i członkowie sztabu trenerskiego, wychodząc na scenę rzucali w kierunku publiczności klubowe koszulki. - Złapałam! To mój rozmiar, to mój ulubiony kolor. Z pewnością w tej koszulce będę pojawiać się na każdym meczu MKS-u. Nie mogę już doczekać się nowego sezonu - nie kryła radości Natalia, jedna z fanek zespołu z Będzina. 


 

Kolorytu sobotniej prezentacji, za sprawą śpiewu, gry na bębnie i rac dymnych, dodali członkowie Będzińskiego Klubu Kibica, którzy wcześniej - z pomocą ulotek - zachęcali pozostałych mieszkańców do zakupu karnetów na sezon 2018/2019. - Już po raz trzeci mamy okazję wspierać zawodników podczas przedsezonowej prezentacji, pokazując w ten sposób nas - zawodników i kibiców - jako jedność - podkreśliła Anna Kornak, przedstawicielka Będzińskiego Klubu Kibica. 

 


Po prezentacji mieszkańcy całego regionu tłumnie odwiedzali klubowe stoisko, na którym mogli swobodnie porozmawiać z zawodnikami, zdobyć autografy i gadżety oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Sobotnie spotkanie poprzedził materiał filmowy, podsumowujący ubiegły sezon.