Szymon Gregorowicz zostaje w Będzinie

Przed Szymonem Gregorowiczem drugi sezon w pierwszym zespole będzińskiego MKS-u. - Do pozostania przekonał mnie przede wszystkim trener Gido Vermeulen, jego wizja oraz styl pracy - mówił 24-latek.

Dla mierzącego 183 cm wzrostu zawodnika będzie to już trzeci sezon w klubie znad Czarnej Przemszy. Pierwszy spędził w Młodej Lidze, będąc jednym z najlepszych siatkarzy na swojej pozycji. W drugim oswajał się z PlusLigą, ucząc się od bardziej doświadczonego Michała Potery i pojawiając się na boisku w siedmiu spotkaniach.

Okienko transferowe (stan na 20.06.2018 r.):

Pozostali: Michał Potera, Artur Ratajczak, Łukasz Kozub, Bartłomiej Grzechnik, Mateusz Kowalski, Szymon Gregorowicz

Przybyli: Adrian Buchowski (Indykpol AZS Olsztyn), Jake Langlois (Gi Group Monza - Włochy), Jan Fornal (AZS AGH Kraków), Tomasz Kowalski (Stocznia Szczecin)

Ubyli: Rafael Araujo (ONICO Warszawa), Marcin Waliński (Aluron Virtu Warta Zawiercie), Zlatan Jordanow (?), Jan Klobucar (?), Jonah Seif (Sir Sicoma Colussi Perugia - Włochy).

Kadra na sezon 2018/2019:

Rozgrywający: Łukasz Kozub, Tomasz Kowalski

Atakujący:

Środkowi: Artur Ratajczak (kapitan), Bartłomiej Grzechnik, Mateusz Kowalski

Przyjmujący: Adrian Buchowski, Jake Langlois (USA), Jan Fornal

Libero: Michał Potera, Szymon Gregorowicz.