Trio zostaje w Będzinie

Artur Ratajczak, Bartosz Gawryszewski i Dominik Teklak przedłużyli kontrakty z klubem z Będzina. Dla pierwszego z nich będzie to juz szósty sezon w ekipie ze stolicy powiatu będzińskiego. Dla dwóch pozostałych zawodników będą to drugie rozgrywki w naszym zespole. 

W sezonie 2020/2021 Artur Ratajczak (31 lat, 205 cm) pojawił się na boisku w 20 spotkaniach (53 setach), w których zdobył 35 punktów atakiem, 8 blokiem oraz 3 zagrywką. O miejsce w wyjściowym składzie rywalizował z Bartoszem Gawryszewskim, Bartoszem Schmidtem i Tomaszem Kalembką


Wspomniany wyżej "Gawryła" (36 lat, 202 cm) w zagłębiowskiej drużynie pojawiał się dotychczas w 20 spotkaniach (46 setach),punktując 52 razy atakiem oraz 9 razy blokiem.

21-letni Dominik Teklak początkowo występował w II-ligowej rezerwie naszego klubu, po czym otrzymywał coraz więcej szans w pierwszym zespole.  PlusLigowe doświadczenie zebrał w 19 grach (46 setach), notując 14% perfekcyjnego przyjęcia.