Wiktor Haduch w pierwszym zespole MKS-u!

W czternastosoobowej kadrze MKS-u na sezon 2020/2021 znajdzie się aż dwóch wychowanków będzińskiego klubu! Do środkowego, Bartosza Schmidta dołączył Wiktor Haduch, występujący na pozycji libero.

19-latek (178 cm wzrostu) jest jednym z najzdolniejszych młodych zawodników naszego klubu. W ostatnich trzech sezonach grał w II-ligowym zespole MKS-u, a wcześniej z powodzeniem reprezentował drużyny młodzików, kadetów i juniorów.  


W nadchodzącym sezonie Wiktor Haduch, który w poprzednich rozgrywkach znajdował się w szerokiej kadrze zagłębiowskiego PlusLigowca, będzie stanowił duet libero wspólnie z Szymonem Gregorowiczem


Naszemu wychowankowi gratulujemy spełniającego się marzenia i życzymy dalszego progresu!


Okienko transferowe (stan na 25 czerwca):


Pozostali: trener Jakub Bednaruk, Artur Ratajczak, Rafał Faryna, Rafał Sobański, Bartosz Schmidt, WIktor Haduch (Wie-Druk MKS Będzin)


Odeszli: David Sossenheimer (Sir Safety Perugia - Włochy), Dawid Dryja (Cerrad Enea Czarni Radom), Konrad Buczek (AZS AGH Kraków), Michał Superlak i Jan Fornal (Verva Warszawa Orlen Paliwa), Grzegorz Pająk (LKPS Politechnika Lublin) i Piotr Macheta (?).


Przyszli: Thiago Veloso (Rennes Volley 35 - Francja). Fabio Rodrigues (SESI Sao Paulo - Brazylia), Bartosz Gawryszewski (Aluron Virtu CMC Zawiercie), Szymon Gregorowicz (GKS Katowice), Łukasz Makowski (Elpis Ampelokipon - Grecja).


Kadra na sezon 2020/2021:


Rozgrywający: Thiago Veloso (Brazylia), Łukasz Makowski.
Atakujący: Rafał Faryna.
Środkowi: Artur Ratajczak, Bartosz Gawryszewski, Bartosz Schmidt (wychowanek).

Przyjmujący: Rafał Sobański, Fabio Rodrigues (Brazylia).

Libero: Szymon Gregorowicz, Wiktor Haduch (wychowanek). 


Trener: Jakub Bednaruk.