Wraca do optymalnej formy

Jake Langlois powraca do pełnej sprawności. Amerykanin, po przerwie spowodowanej kontuzją pleców, pojawił się na boisku w starciu z ONICO Warszawa. - Wznowiłem treningi dzień przed meczem - przyznał brązowy medalista mistrzostw świata.

Przyjmujący opuścił spotkania z Asseco Resovią Rzeszów i Cuprum Lubin, a na parkiecie w warunkach meczowych zameldował się ponownie w drugim secie boju z drużyną z Warszawy, przeciwko której zdobył pięć "oczek". - Niestety nie byłem jeszcze w stanie zagrać na 100% możliwości, jednak każdego dnia czuję się lepiej. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę do optymalnej formy -  mówił zawodnik.

Po przegranej ze stołecznym zespołem Amerykanin odczuwał wyraźny niedosyt. Wierzył w zwycięstwo i trzy punkty. - Myślałem że ONICO będzie w naszym zasięgu. W pierwszym secie spisaliśmy się bardzo dobrze. lecz począwszy od drugiego seta rywale zaczęli grać na dużo wyższym poziomie, pozbawiając nas punktów - zakończył siatkarz.