Z parkietu na scenę!

Już tylko dwa dni dzielą siatkarzy MKS-u od pierwszego, przedsezonowego spotkania z kibicami. W sobotę, w parku na Syberce, będzinianie zaprezentują się szerszej publiczności przy okazji miejskiego zakończenia lata. Nasi zawodnicy pojawią się na scenie o godz. 20.00. Po nich zaśpiewa Ewa Farna, a w niedzielę wystąpi m.in. Golec uOrkiestra. Prezentacja drużyny w plenerze odbędzie się już po raz piąty. - Ubiegłoczoną prezentację wspominam bardzo miło, gdyż zostałem ciepło przyjęty przez zgromadzoną publiczność. Była to pierwsza okazja do naszej integracji z kibicami. Mam nadzieję, że w tym roku atmosfera będzie równie gorąca, a frekwencja jeszcze wyższa -  opowiadał atakujący. 


ZAKOŃCZENIE LATA - KLIKNIJ TUTAJ


Podczas sobotniego spotkania zabraknie trenera Gido Vermeulena, przyjmującego Jake 'a Langlois'a i atakującego Lincolna Williamsa, przygotowujących się do wrześniowych mistrzostw świata. - Bardzo mi przykro, że nie będę mógł spędzić tego wieczoru w Będzinie, jednak myślami będę razem z Wami! Życzę wszystkim udanej zabawy, wszystkiego dobrego! - przekazał szkoleniowiec.


Po prezentacji siatkarze będą do dyspozycji kibiców w pobliżu klubowego stoiska. 


Tak było w ubiegłym roku:


  • 01.jpg
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 5.jpg
  • 7.jpg