Zagrali z zaangażowaniem

ugi zespół będzińskich kadetów zakończył pierwszą część sezonu na czwartym miejscu. Z dziesięciu spotkań rozegranych w grupie II wygrał trzy, a o końcową ocenę tych występów pokusił się Jakub Mader, kapitan naszej drużyny, występujący na pozycji atakującego. 

​​​​​​​

 

Jakub Mader: Pomimo zangażowania całej drużyny, niestety nie udało nam się zrealizować celu, którym był awans do ćwierćfinałów mistrzostw Śląska. W każdym meczu staraliśmy pokazać się z jak najlepszej strony. Godziny ćwiczeń, w połączeniu ze wmocnieniem składu nowymi kolegami (Pawłem Tuzem, Bartoszem Natkańcem oraz Łukaszem Pytlem - przyp. red.), stanowią dla nas motywację do dalszych, ciężkich treningów i pokazania swoich siatkarskich umiejętności w jak najwyższym stopniu. W mojej opinii, naszymi najmocniejszymi stronami są przyjęcie oraz atak, jednak musimy pracować dalej, przede wszystkim nad rozegraniem piłki. 

 


Meczem, który najgłębiej zapadł w mojej pamięci jest ten z Zawiercia, prawie 2,5-godzinny i choć przegrany z Aluronem Virtu Wartą 2:3, ale to właśnie w nim zaprezentowaliśmy się zdecydowanie najlepiej. Jako kapitan, w imieniu całego zespołu, chciałbym podziękować naszym kibicom za głośne wsparcie w każdym meczu!