Zaprzeczyć tabeli!

Przed bardzo trudnym zadaniem staną w sobotę (godz. 17.00) siatkarze Wie-Druku MKS-u II Będzin. Tym razem zagrają na wyjeździe, z jednym z pretendentów do I-ligowego awansu, ZAKSĄ Strzelce Opolskie. 

 

 

ZAKSA (12 pkt), obok MKS-u Andrychów, to jedna z dwóch niepokonanych drużyn w grupie V. W czterech spotkaniach przegrała tylko jednego seta, z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla. W pozostałych meczach już bez problemów pokonywała kolejno drużyny z Opola, Spały i Rybnika. O sile ZAKSY stanowi m.in. przyjmujący Grzegorz Wójtowicz, reprezentujący barwy klubu z Będzina w sezonach 2011/2012 - 2014/2015. 

 


Będzinianie, plasujący się na szóstej pozycji z dorobkiem sześciu "oczek", przystąpią do meczu z liderem podbudowani ubiegłotygodniowym zwycięstwem nad rezerwami BBTS-u Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:22). W walce z liderem spróbują zaprzeczć tabeli. - ZAKSA to bardzo mocny zespół. Przed nami trudny wyjazd, ale damy z siebie wszystko, żeby w Strzelcach Opolskich zdobyć punkty - mówił Filip Wieczorek, przyjmujący naszych rezerw.