Zostawili... głowy w busie

Każde zwycięstwo przybliża do porażki... Po trzech wygranych z rzędu kadeci starsi naszego klubu musieli obejść się smakiem zdobytych punktów. W piątek przegrali z żorską Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla 0:3. Przy stanie 2:0 dla gospodarzy powróciły wspomnienia z 12 października, kiedy to w tej samej hali podopieczni Marcina Kantora przegrywali z drugą drużyną jastrzębian w takim samym stosunku. Niestety tym razem nie udało im się odrobić strat i wygrać w tie-breaku, choć przełamanie w trzecim secie było dosłownie o krok (24:26). We wcześniejszych partiach będzinianie przegrywali do 20 i 19. - Chłopcy zostawiili... głowy w busie, zagrali słaby mecz - ocenił trener Kantor. 


W wyniku porażki nasi kadeci, kosztem jastrzębian, spadli na trzecie miejsce w tabeli. 9 listopada podejmą u siebie prowadzący w grupie Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa. 


 

AT Żory Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:19, 26:24)

ANBUD MKS: Ochęduszka, Widła, Mrowiec, Prokopiuk, Kałuża, Kozek, Kotela (libero)

Trener: Marcin Kantor.