jesteś w: Strona głowna / Aktualności

ANBUD MKS Będzin z czterema medalami mistrzostw Śląska!

Niebywałym sukcesem naszych młodych siatkarzy zakończył się Turniej Finałowy Minisiatkówki Kinder+Sport w Mikołowie. Nasi reprezentanci wywalczyli aż cztery medale, osiągając najlepszy wynik spośród wszystkich klubów uczestniczących w finałowych zawodach!

DSC_0639

Drużyny, które wywalczyły złote i srebrne medale są już pewne gry w Turnieju Finałowym Minisiatkówki Kinder+Sport w Zabrzu (26-29 czerwca). Brązowi medaliści będą mogli przystąpić do finałowej rywalizacji wyłącznie na zasadzie dzikich kart, przydzielanych przez organizatorów.

Zawodnicy i trenerzy ANBUDU MKS-u Będzin kierują serdeczne podziękowania dla Rodziców, licznie i głośno dopingujących wszystkie zespoły naszego klubu podczas turnieju w Mikołowie.

Trójki:

ANBUD MKS Będzin – I miejsce
ANBUD MKS: Mateusz Szpernalowski, Igor Witkowski, Dawid Cacak, Adam Chmielarski. Trener: Paweł Dorecki.

Dwójki:

ANBUD MKS Będzin – II miejsce
ANBUD MKS: Igor Misiek, Marcel Grzęda, Aleksander Gajos. Trener: Paweł Dorecki

ANBUD MKS Będzin – III miejsce
ANBUD MKS: Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski. Trener: Piotr Tchórzewski.

Czwórki:

ANBUD MKS Będzin – II miejsce
ANBUD MKS: Piotr Konieczny, Patryk Gajda, Dominik Budzyń, Jakub Kaliszuk, Marcin Kiszel. Trener: Przemysław Segieta

ANBUD MKS Będzin – V miejsce
ANBUD MKS: Jan Jędrusiak, Sebastian Żak, Marcel Wójcikiewicz, Bartosz Kidawa. Trener: Marcin Kantor