jesteś w: Strona głowna / Aktualności

II liga: Kadra drugiego zespołu ogłoszona

Znamy już kadrę rezerw będzińskiego MKS-u na sezon 2017/2018. Ostatecznie znalazło się w niej siedemnastu zawodników, w tym kilku wychowanków naszego klubu. W nadchodzących rozgrywkach trener Bartłomiej Chmiel będzie dysponował trzema rozgrywającymi, trzema atakującymi, czterema środkowymi, pięcioma przyjmującymi i dwoma libero.

Znalezione obrazy dla zapytania mks bedzin

Będzinianie rozpoczęli okres przygotowawczy 7 sierpnia. Pierwszy mecz kontrolny rozegrają 1 września z Hetmanem Włoszczowa, a w kolejnych tygodniach będą sparować m.in. z drużynami z Tychów i Katowic. Sezon rozpoczną wyjazdowym spotkaniem w Jaworznie (30 września),

Kadra MKS-u II Będzin na sezon 2017/2018:

Rozgrywający: Mateusz Wikło (poprzednio MKS Będzin – Młoda Liga), Karol Smętek (Ikar Legnica), Szymon Janus (MKS Będzin – kadeci)
Atakujący: Wojciech Karoń (UKS Trójka Mikołów), Robert Kuc (AZS Politechnika Śląska Gliwice), Dawid Jonda (MKS Będzin – juniorzy)
Środkowi: Wojciech Biadacz i Piotr Gwóźdź (UKS Triumf Nakło Śląskie), Radosław Metrycki (MKS Będzin – Młoda Liga), Grzegorz Łata (TKS Tychy)
Przyjmujący: Mateusz Król (UKS Triumf Nakło Śląskie), Mikołaj Grobelny i Daniel Zych (bez przynależności klubowej w poprzednim sezonie), Szymon Karoń (Exact Systems Norwid Częstochowa), Dawid Rak (MKS Będzin – kadeci)
Libero: Jakub Macura (MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice), Bartosz Ziomek (AZS Rafako Racibórz)
Trener: Bartłomiej Chmiel.