jesteś w: Strona głowna / Aktualności

II liga: MKS Będzin II poznał rywali

Dwanaście drużyn z trzech województw (opolskiego, śląskiego i małopolskiego) wystąpi na szczeblu II ligi gr. V w sezonie 2017/2018. Jedną z nich będzie MKS Będzin II, prowadzony przez trenera Bartłomieja Chmiela. Kadra drugiego zespołu naszego klubu zostanie opublikowana niebawem.

1200

W gronie rywali MKS-u znaleźli się m.in. ci rywale, z którymi będziński team rywalizował już kilka lat temu na II-ligowym froncie (m.in. MCKiS Jaworzno, UKS Strzelce Opolskie) oraz ci, którzy podobnie jak MKS, mają swoich przedstawicieli w PlusLidze (BBTS Bielsko-Biała, GKS Katowice).

Skład II ligi gr. V:

Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel, BBTS Bielsko-Biała II, GKS Katowice II, MCKiS Jaworzno, MKS Andrychów, MKS Czechowice-Dziedzice, MKS Będzin II, SK Górnik Radlin, TS Auto Partner Tychy, TS Volley Rybnik, UKS Strzelce Opolskie, UMKS Kęczanin Kęty.

Rezerwy MKS-u będą rozgrywać swoje spotkania w roli gospodarza w hali w Łagiszy. Terminarz gier nie jest jeszcze znany.