WITAMY W KLUBIE!

TRENUJEMY, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES

MKS Będzin to klub siatkarski, który z powodzeniem uczestniczy w rozgrywkach PlusLigi -  jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych lig siatkarskich na świecie. Nasze zaproszenie do udziału w ogólnopolskim wydarzeniu na najwyższym poziomie sportowym jakim są rozgrywki tej ligi to z wszech miar interesujący wariant promocji Państwa działalności, który koniecznie warto poznać i ocenić.

Zaangażowanie w działalność naszego Klubu to nie tylko obecność w gronie najlepiej zarządzanych i odnoszących spektakularne sukcesy rynkowe firm, ale także szansa na skorzystanie z dopasowanych do rynku konsumenta metod budowania wizerunku, które jak pokazują badania mają największy wpływ na owocne i długoterminowe relacje z klientami. Obecność w gronie Partnerów naszego Klubu wyraża także zrozumienie ważnej społecznej odpowiedzialności biznesu oraz daje niewątpliwą satysfakcję z możliwości udziału w pełnych pozytywnych emocji wydarzeniach, które już na zawsze staną się częścią wielkiej narodowej dumy jaką jest polska siatkówka.

SIATKÓWKA TO NASZA PASJA!

Zobacz co nowego w naszym klubie