HALA MOSIR W SOSNOWCU

Pierwszy zespół MKS-u Będzin rozgrywa swoje spotkania w PlusLidze w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego 9 w Sosnowcu, znajdującej się zasobach tamtejszego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obiekt został oddany do użytku w 1972 roku, a jego oryginalna architektonicznie konstrukcja nie straciła swoich walorów estetycznych aż do dziś. W popularnym „Żeromie” odbywają się nie tylko mecze będzińskich siatkarzy, ale i również sosnowieckich koszykarek i koszykarzy. Obecnie hala może pomieścić 1400 osób. Przy obiekcie znajduje się parking na 200-250 pojazdów.

HALA SP NR 9 W BĘDZINIE-ŁAGISZY

Grupy młodzieżowe MKS-u Będzin rozgrywają swoje spotkania w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Łagiszy, przy ul. Jedności 38. Uroczyste otwarcie tego obiektu, którego budowa trwała zaledwie rok, miało miejsce 1 września 2001 roku. W murach największej hali sportowej w Będzinie odbywają m.in. zajęcia wychowania fizycznego uczniów klas szkoły podstawowej i gimnazjum oraz siatkarskie treningi i turnieje grup młodzieżowych naszego klubu. Pojemność hali wynosi ok. 200 miejsc siedzących.  Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy hali znajduje się parking mogący pomieścić ok. 50 samochodów.