jesteś w: Strona głowna / Aktualności

PlusLiga: Drugi transfer! Michał Potera wrócił do Będzina!

Po czteroletniej przerwie Michał Potera znów będzie stanowić o sile naszej defensywy. W przeszłości 28-letni libero spędził w klubie znad Czarnej Przemszy aż sześć sezonów.

Michał Potera1

Mierzący 183 cm wzrostu siatkarz, wspólnie z będzińską drużyną, dwukrotnie wywalczył awans do I ligi, zdobył brązowy medal zaplecza PlusLigi oraz dwukrotnie awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski. W międzyczasie nasz nowy-stary zawodnik otrzymał powołanie do reprezentacji Polski B na Uniwersjadę w Belgradzie, podczas której grał na pozycji przyjmującego.

Po zakończeniu rozgrywek 2011/2012 „Poter” zamienił Będzin na Warszawę, gdzie przez dwa sezony reprezentował barwy stołecznej Politechniki. Znad Wisły trafił do Olsztyna, a w tamtejszym Indykpolu występował w minionych dwóch sezonach. – Bardzo się cieszę, że wróciłem do Będzina. Oferta klubu była bardzo konkretna, więc zdecydowałem się na transfer. MKS chce się rozwijać i mam nadzieję, że swoją dobrą grą przyczynię się do tego rozwoju – przekazał nam Michał Potera.

Michała ponownie witamy w naszym klubie i życzymy mu wielu udanych występów w jego barwach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: MISTRZ POLSKI ZASILIŁ MKS!